Oratech Technologiesoratech
 
Basında Oratech
FBI'ın istihbarat yazılımına yerli rakip üçüncü göz

Türkiye’de üretilen üçüncü göz yazılımıyla artık polis suçlulara göz açtırmayacak ve kısa zamanda yakalanmalarına olanak sağlayacak.

FBI, CIA gibi istihbarat teşkilatlarının geliştirdikleri sisteme rakip olacak Oratech isimli Türk firmasının gerçekleştirdiği tamamen yerli yazılım olan üçüncü göz programı dün Ankara Rixos otelde yapılan konferansla basına tanıtıldı. Oratech Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Ayhan Haktanır, programın tamamen yerli bir ürün olduğunu ve kullanım olarak diğer yazılımlara göre daha kolay ve daha çok veri tabanını desteklediğini belirtti.

Suçluların kimlik numaralarından yola çıkarak telefonlarına, araçlarına, ikamet adreslerine, mal varlıklarına,

e-mail adreslerine, banka hesapları ve buna benzer birçok bilgiye 4 boyutlu olarak ulaşabileceklerini söyleyen Haktanır, “Telefondan konuştuğu kişilerin de bilgilerine ulaşıp, elde edilen ipuçlarının takip edilmesiyle suçlular kısa zamanda yakalanılabilecekler” dedi. Haktanır bu programı sadece emniyet, istihbarat ve savunma gibi alanlar dışında banka, borsa, SSK, operatörler gibi buna benzer birçok kurumlarda da kullanabileceklerini söyledi. STAR ANKARA

Tarih: 18.02.2012
Oratech'den Haberler
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012 ye katılıyor.
Suçlular Üçüncü göz teknolojisi ile yakalanacak (Basından)
Türkiye, bilişim sektöründe son dönemde büyük bir ilerleme kaydetti. 3. göz adı verilen yeni bir teknolojinin en somut örneklerinden biri, gelecekte emniyet birimlerinin en büyük yardımcısı olacak. Sadece veriler girilerek, muhtemel suçlular ekrana yansıtılabilecek.
Suçlular artık yerli yazılımla takip edilecek (Basından)
Üçüncü göz hazır. Hedefinde suçlular var. Emniyetin suçla mücadelesinde yeni bir dönem başlatmaya aday. Tamamıyla Türk mühendislerinin ürünü.. Üçüncü gözün takibine takılan kişinin kaçma şansı yok.
Üçüncü Göz ABD Distribütorlüğü
ÜçüncüGöz ürünümüzün Amerika Birleşik Devletleri distribütorlüğü Washington Technologies Group?a verilmiştir.
Üçüncü Göz Sunumu Rixos Otelde Yapıldı
Oratech bünyesinde 2 yıl önce başlatılan Üçüncü Göz projesinin galası, 5 Mayıs 2011 tarihinde Ankara Rixos Otelde başarıyla gerçekleştirildi.

 
   
Proje Hakkında
Üçüncügöz Hakkında
Üçüncü Göz Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Referanslarımız
Proje Detayı
Tanıtım Slaytı
Kullanım Klavuzu
Demo Talep
Demo Talep
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 555 0408840
Fax: +90 555 0408840
e-mail: info@oratech.net
   
 
2010 © Ucuncugoz | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oratech Bilişim Danışmanlık Pazarlama Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oratech