Oratech Technologiesoratech
 
.: Proje Hakkında-Üçüncügöz :.
Proje Hakkında
Üçüncü Göz Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Görsel Analiz Sistemi birbiri ile ilişkili birçok düğümün görsel bazda analiz edilebilmesi için tasarlanmış bir iş zekası projesidir.

Çok çeşitli kullanım alanları olmakla birlikte bunların en önemlileri; Görsel CDR kayıt analizi, Doküman ve Arşiv Yönetim Sistemlerinin İlişkili Arşiv, Doküman, Belge, Taslak, Versiyon vb. bilgilerinin analizi, istihbarati önem taşıyan suç ve suçlu analizi vb. dir.

Projenin pek çok kullanım alanı vardır, bunlardan bazıları: Emniyet Teşkilatı ve İstihbarat Birimleri gibi kritik kurumlar çok fazla veriye sahip olmalarına karşın bu verilerden faydalanamama problemi ile karşı karşıyadır. Bu verilerin telefon kayıtları, suç ve suçlu kayıtları, araç satışı, banka hesapları ve hareketleri olması ise verilerin analiz gereksinimini daha da artırmaktadır. Günümüzde verilerin ilişkisel analizi çok fazla emek ve zaman isteyen bir işlemdir. Bu durum veri miktarı arttıkça içinden çıkılmaz bir hal almaktadır.

  Üçüncü Göz Görsel Analiz Sistemi sayesinde milyonlarca veri arasında verilerin amaçlarına yönelik anlamsal ilişkilendirme yapılarak birbirleri arasındaki görsel ilişkileri kolaylıkla görülmektedir.

Oratech'den Haberler
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012 ye katılıyor.
Suçlular Üçüncü göz teknolojisi ile yakalanacak (Basından)
Türkiye, bilişim sektöründe son dönemde büyük bir ilerleme kaydetti. 3. göz adı verilen yeni bir teknolojinin en somut örneklerinden biri, gelecekte emniyet birimlerinin en büyük yardımcısı olacak. Sadece veriler girilerek, muhtemel suçlular ekrana yansıtılabilecek.
Suçlular artık yerli yazılımla takip edilecek (Basından)
Üçüncü göz hazır. Hedefinde suçlular var. Emniyetin suçla mücadelesinde yeni bir dönem başlatmaya aday. Tamamıyla Türk mühendislerinin ürünü.. Üçüncü gözün takibine takılan kişinin kaçma şansı yok.
Üçüncü Göz ABD Distribütorlüğü
ÜçüncüGöz ürünümüzün Amerika Birleşik Devletleri distribütorlüğü Washington Technologies Group?a verilmiştir.
Üçüncü Göz Sunumu Rixos Otelde Yapıldı
Oratech bünyesinde 2 yıl önce başlatılan Üçüncü Göz projesinin galası, 5 Mayıs 2011 tarihinde Ankara Rixos Otelde başarıyla gerçekleştirildi.

 
   
Proje Hakkında
Üçüncügöz Hakkında
Üçüncü Göz Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Referanslarımız
Proje Detayı
Tanıtım Slaytı
Kullanım Klavuzu
Demo Talep
Demo Talep
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 555 0408840
Fax: +90 555 0408840
e-mail: info@oratech.net
   
 
2010 © Ucuncugoz | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oratech Bilişim Danışmanlık Pazarlama Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oratech