Oratech Technologiesoratech
 
.: Proje Hakkında-Üçüncügöz :.
Proje Hakkında
Üçüncügöz Hakkında

Listeler halinde sayfa sayfa verilerle çalışmak, bu verilerin üzerinden gerekli analizleri yaparak yepyeni anlamlar çıkarmak veri miktarı arttıkça her geçen gün çok daha zor içinden çıkılamaz bir hal almaktadır. Kurumsal uygulamalarda kullanılan yazılım teknolojileri son kullanıcıların bu büyük çaplı veriyi analiz edebilmelerine olanak sağlamak adına çok çeşitli filtreleme fonksiyonlarını beraberlerinde getirmektedirler. Ama hiçbir filtreleme fonksiyonu listelenmiş veriden görsel bir sonuç çıkartarak üzerinde görsel analiz yapmaya imkan tanımamaktadır. 

Üçüncü Göz: Görsel Analiz Sistemi birbiri ile ilişkili birçok düğümün görsel bazda analiz edilebilmesi için tasarlanmış bir iş zekası projesidir. Çok çeşitli kullanım alanları olmakla birlikte bunların en önemlileri; Görsel CDR kayıt analizi, Doküman ve Arşiv Yönetim Sistemlerinin ?lişkili Arşiv, Doküman, Belge, Taslak, Versiyon vb. bilgilerinin analizi, istihbarati önem taşıyan suç ve suçlu analizi vb. dir. 

Bu uygulama ile sayfalarca veriler içerisinde arama ve inceleme zorluğundan kurtulacak, istediğiniz bilgiye kolayca ulaşabileceksiniz. 


Oratech'den Haberler
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012 ye katılıyor.
Suçlular Üçüncü göz teknolojisi ile yakalanacak (Basından)
Türkiye, bilişim sektöründe son dönemde büyük bir ilerleme kaydetti. 3. göz adı verilen yeni bir teknolojinin en somut örneklerinden biri, gelecekte emniyet birimlerinin en büyük yardımcısı olacak. Sadece veriler girilerek, muhtemel suçlular ekrana yansıtılabilecek.
Suçlular artık yerli yazılımla takip edilecek (Basından)
Üçüncü göz hazır. Hedefinde suçlular var. Emniyetin suçla mücadelesinde yeni bir dönem başlatmaya aday. Tamamıyla Türk mühendislerinin ürünü.. Üçüncü gözün takibine takılan kişinin kaçma şansı yok.
Üçüncü Göz ABD Distribütorlüğü
ÜçüncüGöz ürünümüzün Amerika Birleşik Devletleri distribütorlüğü Washington Technologies Group?a verilmiştir.
Üçüncü Göz Sunumu Rixos Otelde Yapıldı
Oratech bünyesinde 2 yıl önce başlatılan Üçüncü Göz projesinin galası, 5 Mayıs 2011 tarihinde Ankara Rixos Otelde başarıyla gerçekleştirildi.

 
   
Proje Hakkında
Üçüncügöz Hakkında
Üçüncü Göz Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Referanslarımız
Proje Detayı
Tanıtım Slaytı
Kullanım Klavuzu
Demo Talep
Demo Talep
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 555 0408840
Fax: +90 555 0408840
e-mail: info@oratech.net
   
 
2010 © Ucuncugoz | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oratech Bilişim Danışmanlık Pazarlama Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oratech