Oratech Technologiesoratech
 
Basında Oratech
Suçlular artık yerli yazılımla takip edilecek

Üçüncü göz hazır. Hedefinde suçlular var.  Emniyetin suçla mücadelesinde yeni bir dönem başlatmaya aday. Üçüncü göz bir bilgisayar yazılımı.. Oldukça akıllı.. Tamamıyla Türk mühendislerinin ürünü.. Üçüncü gözün takibine takılan kişinin kaçma şansı yok.. Örneğin bir örgüt üyesi eylem hazırlığında.. Telefon numarası sisteme girildikten sonra kimlerle ne konuştuğu nerelere gittiği nasıl bir eylem planladığı artık takip altında.. Bu kadar da değil.. Kişinin T.C kimlik numarasıyla o kişiye ait bütün telefonlara, araçlara, adreslere, şirketlere, banka hesaplarına hatta e mail adreslerine ulaşmak mümkün.. ayrıca üçüncü göz, suçluların sanal ortamda yaptıkları planları da mercek altına alacak. Şu ana kadar dünyanın bir çok emniyet ve istibarat biriminde olduğu gibi Türkiye'de de CIA ve FBI tekeli vardı. Ancak milli yazılım sayesinde bu tekel kırılacak. 

Türkiye'deki suçluları artık üçüncü göz izleyecek... Yerli bir firma suç ve suçlunun takibi için milli yazılım üretti. Üçüncü göz adı verilen yazılımla suça karşı daha etkin mücadele edilecek.. 
İstanbul, 5 Mayıs 2011 17:43

Tarih: 18.02.2012
Oratech'den Haberler
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012 ye katılıyor.
Suçlular Üçüncü göz teknolojisi ile yakalanacak (Basından)
Türkiye, bilişim sektöründe son dönemde büyük bir ilerleme kaydetti. 3. göz adı verilen yeni bir teknolojinin en somut örneklerinden biri, gelecekte emniyet birimlerinin en büyük yardımcısı olacak. Sadece veriler girilerek, muhtemel suçlular ekrana yansıtılabilecek.
Suçlular artık yerli yazılımla takip edilecek (Basından)
Üçüncü göz hazır. Hedefinde suçlular var. Emniyetin suçla mücadelesinde yeni bir dönem başlatmaya aday. Tamamıyla Türk mühendislerinin ürünü.. Üçüncü gözün takibine takılan kişinin kaçma şansı yok.
Üçüncü Göz ABD Distribütorlüğü
ÜçüncüGöz ürünümüzün Amerika Birleşik Devletleri distribütorlüğü Washington Technologies Group?a verilmiştir.
Üçüncü Göz Sunumu Rixos Otelde Yapıldı
Oratech bünyesinde 2 yıl önce başlatılan Üçüncü Göz projesinin galası, 5 Mayıs 2011 tarihinde Ankara Rixos Otelde başarıyla gerçekleştirildi.

 
   
Proje Hakkında
Üçüncügöz Hakkında
Üçüncü Göz Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Referanslarımız
Proje Detayı
Tanıtım Slaytı
Kullanım Klavuzu
Demo Talep
Demo Talep
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 555 0408840
Fax: +90 555 0408840
e-mail: info@oratech.net
   
 
2010 © Ucuncugoz | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oratech Bilişim Danışmanlık Pazarlama Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oratech