Oratech Technologiesoratech
 
.: Üçüncügöz Hakkında-Üçüncügöz :.
Üçüncügöz Hakkında
Fark Detaylarda Gizlidir

THIRDEYE/ÜÇÜNCÜGÖZ ürünü ORATECH BİLİŞİM firmasının Emniyet Birimlerince ortak geliştirilen ve başarıya ulaşan övünç kaynağıdır. Rakiplerine nazaran, analiz yetkililerin tüm fitbeklerini gözönünde tutularak kullanıcı dostu olan ürün, çok dinamik ve çok kolay kullanım sağlamaktadır. Elinizde olan her türlü verinin her türlü ortamdan okuyabilme özelliği ile karma veri tipleri ile görsel analiz yapabilmektedir. Bir zamanlar Kartal Gözü isminde filimde suçlunun oluşturabileceği tüm verilerden takibinin görsel boyutta veya harita üzerinden anlık gösterimini sağlamaktadır.

Anlık suçlu takip olsun, geriye dönük olay çözmek olsun, Türk Emniyetinin başarılarına başarı katacak dönemler geliyor.Kullanacağı ekipmanlarını kendisinin dizayn etmesi yenilikçi dönemlerin ilklerin, farklı bakışların önünü açmış bulunmaktadır.Osmanlı döneminde Abdulhamit hocam, kritik birimlere seçilecek personellerin veya kritik analizlerde; ilgili kişilerin önden yandan boydan fotoğraflarını özellikle çektirip, fotoğraf analizlerinde çıkartılan suçlu, analizlerle, o dönemlerde başlayan , eldeki verilerin kıymetinin ve geleceğe yön verecek olduğunun farkında olmalıyız.

Türkiye her alanda yaptığı yükselişi, hızlı kontrollü ve güvenli şekilde Allah’ın izniyle yapmaya devam etmektedir.

Oratech'den Haberler
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012
Oratech 29-31 Mart 2012 tarihleri arasında 3. Adli Bilimler Konferans ve Sergisi-EuroForensics 2012 ye katılıyor.
Suçlular Üçüncü göz teknolojisi ile yakalanacak (Basından)
Türkiye, bilişim sektöründe son dönemde büyük bir ilerleme kaydetti. 3. göz adı verilen yeni bir teknolojinin en somut örneklerinden biri, gelecekte emniyet birimlerinin en büyük yardımcısı olacak. Sadece veriler girilerek, muhtemel suçlular ekrana yansıtılabilecek.
Suçlular artık yerli yazılımla takip edilecek (Basından)
Üçüncü göz hazır. Hedefinde suçlular var. Emniyetin suçla mücadelesinde yeni bir dönem başlatmaya aday. Tamamıyla Türk mühendislerinin ürünü.. Üçüncü gözün takibine takılan kişinin kaçma şansı yok.
Üçüncü Göz ABD Distribütorlüğü
ÜçüncüGöz ürünümüzün Amerika Birleşik Devletleri distribütorlüğü Washington Technologies Group?a verilmiştir.
Üçüncü Göz Sunumu Rixos Otelde Yapıldı
Oratech bünyesinde 2 yıl önce başlatılan Üçüncü Göz projesinin galası, 5 Mayıs 2011 tarihinde Ankara Rixos Otelde başarıyla gerçekleştirildi.

 
   
Proje Hakkında
Üçüncügöz Hakkında
Üçüncü Göz Nedir? Kullanım Alanları Nelerdir?
Referanslarımız
Proje Detayı
Tanıtım Slaytı
Kullanım Klavuzu
Demo Talep
Demo Talep
İletişim Bilgileri
Telefon: +90 555 0408840
Fax: +90 555 0408840
e-mail: info@oratech.net
   
 
2010 © Ucuncugoz | Sitede yayınlanan yazı, görüntü, resim ve kodların kullanılması yasaktır. Tüm hakları Oratech Bilişim Danışmanlık Pazarlama Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.'ye aittir.
Tasarım ve Uygulama Oratech